FAQ

1. من دو بار به اشتباه پروازها
یچ مشکلی نیست، ما اين را به لغو خواهد شد و ما هم يكى از رزرو یا حمل و نقل کالا. ما هم مجوز دوگانه آزاد خواهد كرد كه در كارت اعتباری شما اگر لازم بو شکلی نیست، ما می بینیم و همچنین ما یکی از رزرو لغو است. ما همچنین اجازه بر روی کارت اعتباری خود را آزاد در صورت نیاز.
2. ؟یک سفر کاری است، رکورد r یا پایان شماره ؟
با اين همه در همان آن، خود يک 6 رقمی ترکیبی از حروف و اعداد يا حروف تنها. شما اين کد منحصر به فرد برای پایان. این کد شده است با اين قيد سيستم مركزي و مدال طلای شما بر روی وب سايت sky-tours.com's. ممكن است استفاده از خطوط هوايى تعداد مدال طلای دیگر برای شما يادكردند. اين ايدئال مى توان يافت كه در زير صفحه زير خطوط هوايى توسط کاربران آمار � همه در همین حال، ترکیبی آن ٦ رقمی از حروف و اعداد یا حروف تنها. این کد منحصر به فرد خود را برای رزرو شما است. این کد توسط سیستم رزرو مرکزی تولید شده و رزرو خود را در وب سایت آسمان-tours.com 'را مشخص می کند. خطوط هوایی ممکن است یکی دیگر از تعداد رزرو رزرو خود را استفاده کنید. این را می توان در زیر صفحه برنامه سفر تحت شماره تاییدیه شرکت های هواپیمایی
3. لازم است که من یک صورتحساب هم دليلي بر خريد و
برو به وب سایت rs.com/"> رو خود را (سفر یاب) نام خانوادگی خود را. دهد تا در سمت بالا سمت راست شما نگاه کنید به لینک "فاکتور" روی آن کلیک کنید و شما می توانید صورتحساب خود را به عنوان یک فایل دی اف دانلود کنید.
4. من می خواهم یک کپی از بازی توسط کاربران صفحه
فقط به اين وب سايت <يك "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/ علامت با شما در پایان سفر تعداد و نام فاميل شما. هنگامي كه شما نشان مى دهد ناگزير در قسمت سمت راست شما لینک توسط کاربران صفحه روی آن کلیک و دانلود شما میتوانید یک کپی از صفحه شما توسط کاربران.
5. من می خواستم ببینم من t ولی وقتی که روی لینک آن کلیک کنید می گويد: شما در جريان است t
ا مسئله بليط ها بسیار خوب از بین رفت. يكي از ماموران از سفر ما اطمینان می دهد که همه چيز خوب است و ما پس از اين مسئله كنترل. بسته به ميزان کارمان وجود ندارد اين موضوع مى تواند بين ٣ تا ٢١ ساعت پس از پایان ما را مورد تاييد قرار داده اند در ابتدا.
6. من يک پايگاه اينترنتی را چک کنم؟
گر خط حمايت مي كند در آن لاين را بررسی کنید که آیا ممکن است این خطوط هوايى مستقيم خود را در اين وب سايت است. تعداد مدال طلای ما / سفر و يكى از سفرهاى مختلف ممكن است. اگر چنين باشد، شما تاييد شماره خطوط هوايى در کپی.
7. میشود به من کمک کنید و در پایان برای من؟
نه ببخشید، ما فقط عرضه آن لاين رزرو یا حمل و نقل کالا در یک " www.sky-tours.com اما بايد شما هیچ سوالی دارید، ما خوشحال به يارى شما از طریق ما را به حمايت از سيستم http://www.sky-tours.com/support/
8. من کجا میتوانم مرور پایان؟
ه: www.sky-tours.com/trip/ locator سفر را وارد کنید (پایان شماره): و يكي از مسافران نام گذشته. حالا شما ببینید در پایان. هنگامي كه بليط صادر شد (معمولا٢١٣ ساعت پس از پایان شما) شما میتوانید روی گزینه زیر کلیک کنید نمایش e بليط اعداد به شما شماره حواله الكترونيك صادر كرد و چاپ کنید e بلیط. بايد اين تغيير زمان های هوائی از شما پروازهای متعدد، اين اراده نيز انعکاس می يابد كه در سايت است.
9. چگونه می توانم در آنجا بوده اند را بررسی کنید اگر هیچ وقت تغییر
�ارد کنید و تعداد مدال طلای نام خانوادگی شما را بررسی کرده و اگر در همان زمان های هنوز هم هستند. به محض اينكه اين خطوط هوايى باعث می شود تغییرات انجام شده، اين است كه در وب سايت بازتاب، مينداخت.
10. من میتوانم تغییر نام را در پرواز بليط يا انتقال آن به شخص ديگر.
ه، اسم تغییرات ممکن نیست. مهم اين است كه اين نام را در بليط خواهد بود در عين حال به عنوان شناسه یا گذرنامه. حتی اسم ملون ساخته نمی شود، يك بار بليط صادر می شود. اگر فرد ديگری است سفر يا نام صحیح نمی باشد ولی ممکن است مستلزم خريد يك بليط کاملا جدید. اين بليط است در بسيارى از موارد كاملا .
11. من میتوانم درخواست کمک کرد در فرودگاه و در هيات مديره؟
له، اين امكان وجود دارد در اکثر پروازها. لطفا پس از ارسال درخواست شما که سفر locator : <يك href= "http://www.sky-tours.com/support/">http://www.sky-tours.com/support/
12. من غذا می تواند نظم خاص؟
ه، شما می توانید درخواست يك غذاي خاص در طول اين فرايند يا پس از پایان بازی: <يك href= "http://www.sky-tours.com/support/">http://www.sky-tours.com/support/. خدمات رايگان غذا در دسترس است در بسياري از پروازهاي بين المللي.
13. دستور دادم يك بليط پرواز و دريافت شماره یک سفر r. وقتی من كارت اعتباری متهم خواهد؟
رت اعتباری خواهد بود، متهم به طور معمول ظرف كمتر از 24 ساعت پس از پایان شما.
14. من يك سفر r شماره است. بليط پرواز من است را تاييد كرد؟
ين بليط پرواز صادر خواهد شد بعد از شما دريافت شماره rسفر. اين نه بیشتر از٢١ ٣ساعت معمولا. اين خريد خاتمه يافته است كه ما قطعا بله اين مورد تاييد قرار داده اند که ما بليط صادر کرده اند. دريافت ايميل دوم شما یک پیام موقعی که ما بليط صادر كرد اما همچنین می توانید وضعیت شما را ببینم که به <يك href= "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/
15. چه هوائی مرجع؟ شماره خط یا تأیید
اين مرجع خط (خطوط هوايى داخلى است تایید شماره) مدال طلای تعداد خط هوايي. هنگامي كه شما به اين خط هوايي مستقيم صحبت می کنم لطفا بگویید که آنها را به خط مرجع دسترسی سریعتر به پایان به شما. شما با اين شماره با نگاه گواراتر. <يك href= "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/
16. بچه ها تنها سفر می کند.
له در بعضي از شرايط زير خطوط هوايى اجازه مي دهد بچه ها به تنهايي سفر. برای مشاهده اطلاعات عمومی این صفحه : <يك href= "http://www.sky-tours.com/info/en/children_traveling_alone.htm">www.sky-tours.com/info/children_traveling_alone ولی لطفا دقت کنید که تماس با آن خطوط هوايى نيز وب سايت. من محدوديت خطوط هوايى فرد متفاوت اين استاندارد
17. من يك قيد و بعد بپردازم؟
، شما کارت اعتباري مجاز خواهد بود از بین برود و حق اتهام وقتی بليط صادر می شود (در عرض 24 ساعت).
18. من موقع ساختن من e مدال طلای
یچ مشکلی نیست اگر شما درست است اين حق از بین رفت. مدتى است از فاصله چند ساعت ميان شما قيد و صدور بليط ما کجا می تواند لغو بازی رايگان. به محض اينكه ما پیام شما دریافت از طریق: <يك href= "http://www.sky-tours.com/support/">http://www.sky-tours.com/support/ ما لغو بازی پس می توانید یک. لطفاً آدرس ایمیل ما ارسال دارید! اين تنها كار ما با کارت پشتیبانی سیستم!
19. من آشفته هستم، سفر، مدال طلای r تعداد خط، تعداد تایید
سفر است پایان کد ثبت نام از ترکیب ۶ رقمی از نامه و اعداد. این کد از طريق اين مرکز قيد نظام است. در عين حال اين رقم را تعداد مدال طلای با آسمان و تور. اين خط هوايي نيز تاييد جداگانه نشان می دهد. اگر شما نگاهی به ناگزير ( <يك href= "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/) می توانید تعداد اين تاييد.
20. چگونه من ببینم اگر هیچ دفعه تغييرات بعد از من بليط خريده ام
اگر اين تغييرات در خط پرواز بار آنها برای ارسال یک پیام به سیستم کامپیوتر مرکزی. لینک: <ما يك href= "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/ مستقيم متصل است و شما هميشه با اين سيستم از آخرين اطلاعات در مورد پرواز شما.
21. من پس از لغو پرواز هواپيمايی را می توان خرید
در چنین شرایطی بسیار نادر ممکن است لغو پروازهاي خطوط هوايى. با رفتن به سايت اينترنتی ما: <يك href= "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/ شما مطلع خواهد شد بمانند هميشه در مورد وضعیت شما از بازی
22. وقتي كه مي گويد: من يك بار پرواز پرواز لغو یا تغییر داد
https://www.sky-tours.com/trip/
23. من احتیاج به لغو پرواز من
بسيارى از بلیط فروش بلیط آنلاین هستند كه كرايه تاكسي ها ويژه يا اصلا اجازه نمی دهد هيأت ژوري (غير سپرده اند) و يا لغو هزينه ای بسيار بالا است. اگر از شما محافظت شده توسط ما لغو حمايت از شما ممکن است ما ارسال یک یادداشت از طریق ما را به حمايت از سيستم <يك href= "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/ پیدا کنم اگر شما میتوانید انتظار داشته باشيم بايد پول شما جا دستشان را لغو كند.
24. من احتیاج به تغییر پرواز من
بسيارى از اين بليط فروخته اند بسيار محدود تغيير سياست يا صرفا" اجازه نمی دهد هیچ تغییری. اگر کارت اشتراک خود را بايد در تغيير دهنده خطوط هوايى چيزى حدود ١۵٠ تغيير هزينه جابجايي اضافه كرايه تاكسي ها از تفاوت قیمت جانهاى شانرا برای بليط در مقايسه با آنچه در اصل شما پرداخت. اگر لازم است که شما یک تحول، لطفا تماس با ما از طریق ما را به حمايت از: <يك href= "http://www.sky-tours.com/support/">http://www.sky-tours.com/support/
25. وقتی که من می خواستم به پايان رساند در پایان نظام مى گويد، شبیه بازی از قبل وجود دارد
اين يك هشدار است وقتی که ما قبلا یک پایگاه داده ای شبیه پایان می يابد. اگر اينطور نيست، فقط چشم پوشى مى كنند و اين هشدار در پایان با شما.
26. من پرداخت شده برای تخصیص صندلی چگونه کار میکند؟
شما اگر روی صندلی درخواست شما انجام داده اند، ارسال به خط هوايي از طریق سیستم داخلی ما يادكردند. ما انتقال آنها را به اولویت های شما: راهه یا کنار پنجره.
27. در آن لاين را بررسی کنید
بسیاری از خطوط هوايى اجازه بدهید که در آن لاين را بررسی کنید. ولی لطفا توجه داشته باشید که ما سفر r است نه از کد تاييد از پلاستيک. لطفا یک نگاهی به بازی. به اين وب سايت <يك href= "https://www.sky-tours.com/trip/">https://www.sky-tours.com/trip/ علامت با شما در پایان سفر تعداد (locator) و نام فاميل شما. در آن ناگزير است از خطوط هوايى توسط کاربران شماره شما برای استفاده به صورت آن لاين را چک کنم.
28. -سفر من يك راه دريافت بليط ولی من بليط
كشور ما از اين موتور استفاده می کند مدال طلای هنر هوش مصنوعی واقعی كاملا ساخته برای يافتن بهترين عاملان سفر كرايه تاكسي ها و اتصال. اگر شما در جستجوی يک راه كرايه تاكسي ها خواهد بود و اين بالاتر از سفر، كتاب و مسائل نظام ما يك دوره سفر به جاي. تنها استفاده از حواله های برگشتی و بازگشت بخش. آن راه ويژه وابسته به انسان غارنشين تازگي شديداً غير سپرده اند!
29. مى گويد: آن
يك دوره ويژه بليط سفر در واقع یک مجموعه از ۲ تا بلیط. البته گاهی اوقات هم موافقت خود را با قيمت پايين خاص در خطوط هوايى. اين تركيب با ديگر پرواز ما كرايه تاكسي ها هوا میتوانیم شما aارزانتری. اين را به ما مارک "ويژه" و موضوع سفر دو یا بیشتر برای شما بلیط پرواز.
30. چرا که شما یک شماره تلفن شما در وب سايت
ما فروش جهانی و در بیش از ٣٠زبان. اين كار بسيار پرهزينه خواهد بود و نمى خواهند ما بهبود خدمات مشتری. ما ترجيح مي دهند که در کتبی از طریق حواله ما را به حمايت از نظام و با دفاتر ما هر دو در ساحل غربي و در اروپا ٧/٢۴ ما هستند همه در پاسخ درخواست حمايت در مجموع 8 ساعت (تاخير اجازه می دهد در طول تعطیلات آخر هفته.
31. شما به من نشان بدهید یکی از کل قیمت ولی در واقع شارژ ۲بار يك بار براي بليط و در پایان پرداخت.
كارت اعتباری حق الزحمه) و از ما شارژ برای بیمه و سایر موارد که شما خریداری شده اند. همه ی این کار انجام شد شما در بهترين علاقه اى به شما ارزانترين قيمت ممكن است. و در صدر آن قدر شفاف تر.